Освітній кіно курс VERTICAL – це унікальна творча майстерня, яка є путівником у світ кінематографа. Це курс майстер класів з професіоналами кінематографа та телебачення.

Курс дасть основи, базу знань, які необхідні, щоб робити перші упевнені кроки у кіномистецтві.

Основна мета курсу – засвоєння найбільш важливих елементів кіновиробництва, навиків режисури, сценарної, акторської майстерності, операторської діяльності і принципів аналізу сценічного образу, а також навиків само презентації, вдалого проходження картингів та представлення своїх кіно, відео проектів. 

Практика тісно переплітається з теоретичною частиною, що дозволяє ефективно закріплювати отримані знання. Слухачі здобуватимуть свої знання під керівництвом досвідчених педагогів, професіоналів своєї справи, розбиратимуть певні кіно лайфхаки та секрети створення якісного кіно продукту на українських фільмах, отримають підтримку у вигляді спеціалізованої  літератури.

              Цілі та задачі  курсу

  • Виявлення і розвиток талантів дітей та підлітків в сфері кіновиробництва
  • Початкові та базові знання у головних сферах кінематографа (сценарна майстерність, режисура, операторська діяльність, монтаж, акторська майстерність та сценічна мова, продюсування, самопрезентація)
  • Можливість отримання досвіду від професіоналів кінематографа, телебачення
  • Можливість навчитися збирати команду для створення спільного якісного продукту
  • Естетичне та етичне виховання шляхом залучення до мистецтва кіно
  • Спілкування з однодумцями, можливість створення творчих союзів

 

Курс VERTICAL знайомить з повним процесом кіновиробництва, включаючи основні етапи препродакшена, продакшена і постпродакшену. Програма передбачає двосторонні участь кожного з слухачів як в якості учасника знімальної групи, так і в ролі актора. В процесі навчання студенти під керівництвом кураторів розробляють і знімають короткометражний фільм або соціальні ролики.

Курс призначений для підлітків 12-16 років, які мріють знімати кіно, у яких багато творчої енергії та ідей, але поки що не вистачає знань для реалізації своїх задумів. Творчо обдаровані підлітки в ігровій та розважальній формі отримують унікальний шанс дізнатися про неймовірно цікаві навички підготовки і зйомки справжнього кіно.

Де проходить навчання?

Кінотеатр ім. О. Довженка. Малий зал з достатньою кількістю місць та великим екраном для презентацій, наглядного та візуального матеріалу.

Освітній кіно курс VERTICAL 2020
Освітній кіно курс VERTICAL 2019