ВІТАЄМО УЧНІВ КІНО ШКОЛИ ІЗ ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ VERTICAL – НІКІТУ ВАСИЛЬЄВА ТА РУСЛАНА ХИЛЬКО!!!

 

Що таке кіно школа VERTICAL?

Освітній кіно курс VERTICAL - це унікальна творча майстерня, яка є путівником у світ кінематографа. Це курс майстер класів з професіоналами кінематографа та телебачення.

Курс дасть основи, базу знань, які необхідні, щоб робити перші упевнені кроки у кіномистецтві (режисура, написання сценарію, монтаж, операторська діяльність і т.д.)

Цілі та задачі  курсу:

 • Початкові та базові знання у головних сферах кінематографа (режисура, сценарій, операторська діяльність, монтаж, акторська майстерність і т.д.)
 • Можливість отримання досвіду від професіоналів кінематографа, телебачення
 • Можливість навчитися збирати команду для створення спільного якісного продукту
 • Спілкування з однодумцями, можливість створення творчих союзів 

Кому буде цікаво вчитися?

Під час проведення майстер-класів та творчих зустрічей у рамках Запорізького міжнародного кінофестивалю ZIFF у 2017 та 2018 роках та конкурсу відеороликів VERTICAL* було зазначено, що у Запоріжжі дуже багато талановитої молоді, яка цікавиться кіно, процесами створення фільмів та хоче реалізувати себе у цьому напрямку. 

Даний курс може надати навики та можливості  для реалізації прагнення бути частиною сучасного українського кінематографа.

Якщо Ви підліток 12-16 років, мрієте про кіно, у вас багато ідей, творчої енергії, але не вистачає знань, то цей курс саме для вас.

*На перший конкурс VERTICAL 2018 було надіслано більш ніж 30 робіт – аматорські ролики, які знімають діти та підлітки в Запоріжжі та інших регіонів України. Ролики набрали більше тисячі переглядів на каналі YouTube. Заявки на участь у конкурсі продовжували надходити навіть після закінчення конкурсу. 

Що представляє собою процес навчання?

Процес навчання складається з майстер-класів.

Майстер-класи представляють собою спілкування з професіоналами кінематографу, телебачення, отримання нового досвіду, практичні завдання, питання та відповіді.

Де проходить навчання?

Кінотеатр ім. О. Довженка. Малий зал з достатньою кількістю місць та великим екраном для презентацій, наглядного та візуального матеріалу.

Хто проводив заняття?

15 серпня – майстер-клас «Продюсер. Шлях від ідеї до імені у титрах" (наставник Олександр Трет’яченко – продюсер, актор)

16-17 серпня – майстер-класи «Сценарна майстерність» (наставник Микола Куцик – сценарист»

18 серпня - майстер-клас «Операторська діяльність» (наставник Олександр Бережний – головний оператор телеканалу)

19-20 серпня - майстер-класи з режисури «Як зняти свій перший фільм» (наставник Анатолій Чайковський – режисер, сценарист)

21 серпня - майстер-клас з монтажу «Як зклеїти історію воєдино» (наставник Влад Степанов – оператор, монтажер)

22 серпня - майстер-клас «Акторська майстерність» (наставник Олексій Северин – актор, каскадер)

23 серпня - майстер-клас «Відеоблогінг» (наставник Володимир Крамаренко – відеоблогер, ютубер)

Результатом роботи кіно школи VERTICAL є не тільки знання, але й відео ролики, які зняли слухачі курсу та подали на однойменний конкурс VERTICAL.

Який кінцевий результат курсу?

Після курсу у вихованців будуть базові знання для реалізації своїх творчих ідей. Слухачі будуть чітко розуміти в якому напрямку рухатись далі. Слухачі відкриють у собі талант в певній сфері кіноіндустрії, зможуть об’єднатися у команду та навчитися роботі у команді. А ще нові знайомства, друзі, коло однодумців. 
 
Дуже важливо розуміти, що цей курс дає можливість навчитися працювати у команді (а саме уміння співпрацювати - це один з найголовніших навиків у кінематографі, адже дійсно хороший фільм можна створити лише у команді).
 
Переваги курсу
 • Можливість навчитися працювати у команді та створювати спільний продукт
 • Це цікаво та корисно
 • Спілкування з однолітками, які прагнуть того ж самого – реалізуватися у сфері кіно
 • Можливість спробувати свої сили у конкурсі VERTICAL на достойному рівні
 • Можливість повірити у свої сили, донести свої думки, бути почутим

Що відбувається у кіношколі саме зараз?

 1. Перший день та перший майстер-клас від відомого актора та продюсера Олександра Трет'яченка! 15 серпня!

Майстер-клас під назвою "Продюсер. Шлях від ідеї до імені у титрах". Наші слухачі вже знають хто керує процесом створення фільму та хто найвідповідальніший у команді

Дякуємо Олександру Трет'яченку за досвід, за час та зворотній зв'язок!

 

          2. 16-17 серпня відбувся майстер-клас "Сценарна майстерність". Багато корисної інформації, питань та відповідей. А ще справжній інтерактив, практичні завдання та новий досвід!

          Дякуємо наставнику Миколі Куцику за щирі емоції та контент!

 

          3. 18 серпня, майстер-клас "Операторська майстерність" пройшов на УРА! Наші слухачі не тільки навчилися "фішкам", але й гарно провели час!

Дякуємо Олександру Бережному за такий чудовий день!

 

          4. 19-20 серпня були неймовірні дені у кіношколі. 

 • По-перше інформативний та цікавий майстер-клас з режисури "Як зняти свій перший фільм" від Анатолія Чайковського. На майстер-класі розбирали помилки, яких треба уникати в процессі створення фільму, учні розповіли про свої ідеї та отримували конструктивну критику, відповіді та натхнення. 
 • А по-друге - інтерв'ю для ТРК "Алекс". Хлопці та дівчата розповіли про те що їх цікавить у кіношколі, куди вони хочуть рухатись та що їм для цього потрібно. Вже чекаємо на сюжет!
Дякуємо Анатолію Чайковському за досвід та чудовий день!

 

          5. У наших учнів з'явилася унікальна можливість – зібрати власну команду та зняти справжній фільм про Спортивний клуб "Боевые перчатки! Що з цього вийде ми скоро побачимо!

Дякуємо Беладзе Артуру за таку нагоду та натхнення для хлопців і дівчат.

 

          6. Сьогодні, 21 серпня, пройшов майстер-клас з монтажу "Як зклеїти історію воєдино" від Степанова Влада

Це важлива частина кіновиробництва і наші учні впевнились у цьому на 100%.

 

7. 22 серпня, провели чудовий майстер-клас з акторської майстерності та основ роботи асистента режисера і постановника трюків!

Отримали не тількі корисну та важливу інформацію, але й потренувалися робити деякі трюки, пофотались із "кіношною хлопушкою". Позитивний день для наших хлопців і дівчат!

 

8. 23 серпня, пройшов чудовий майстер-клас з Відеоблогінгу. Чи правда, що блогер – це професія майбутнього? Після майстер-класа можна точно відповісти - ТАК! Наші учні дізналися як створювати свій канал, як його просувати та наповняти.