Запорізький кінофестиваль ZIFF 2020 запрошує гостей

10 вересня 2020

Запорізький кінофестиваль ZIFF 2020 запрошує гостей долучитися до мистецтва кіно вже в четвертий раз. З 18 по 20 вересня 2020 року мешканці та гості міста зможуть відвідати покази короткометражних фільмів української та міжнародної конкурсної програми, подивитися фільми поза конкурсної програми, створені в Україні в 2019-2020 роках, відвідати майстер-класи від професіоналів української кінематографії, поспілкуватися з кіно митцями та, звісно, гарно провести час у компанії поціновувачів кіно!

Конкурсна програма представлена 29 українськими короткометражними фільмами (8 ігрових, 7 документальних та 14 анімаціних) та 30 міжнародними короткометражними фільмами (9 ігрових, 9 документальних та 12 анімаціних). У рамках поза конкурсної програми глядачі зможуть подивитися 13 повнометражних українських фільмів, 4 збірки короткометражного кіно, збірку найкращих робіт конкурсу відео роликів VERTICAL. 

Також на відвідувачів чекає презентація фільму компанії Star Media «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами однойменної повісті народного улюбленця, легендарного музичного виконавця Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка). 

Кінофестиваль  - це не тільки покази фільмів, спілкування, але й освітні можливості для кожного відвідувача. По добрій традиції глядачів знову зустрінуть цікаві освітні майстер-класи від журі та гостей фестивалю:

1. «1000 малюнків», лектор Олег Маламуж – режисер анімаційного кіно, ілюстратор, дизайнер

2. «Техніка мови та акторська майстерність», лектор Ольга Кіяшко – акторка театру та кіно, викладач техніки мови, сценічної мови, акторської майстерності

3. «Хто такий продюсер та чим він займається», лектор Олексій Терентьєв – продюсер

4. «Сценарна майстерність», лектор Кирило Тимченко – сценарист

Члени журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2020:

1. Олег Борщевський – режисер, кліпмейкер, фото митець («DZIDZIO Контрабас», Альманах "Закохані в Київ")

2. Олег Маламуж –  режисер анімаційного кіно, ілюстратор («Вкрадена принцеса», «Роксолана»)

3. Богдан Юсипчук – актор театру та кіно, телеведучий («Крути 1918», «Гола правда»)

4. Ольга Кіяшко  – акторка театру та кіно(«Dzidzio Перший раз», «Жіночий доктор»)

5. Кирил Тимченко – сценарист ("Останній москаль", "Село на Мільйон", «Відморожений»)

6. Артем Колюбаєв – кіно продюсер («Крути 1918», «Я працюю на цвинтарі»)

7. Олексій Тритенко – актор театру та кіно  («Крути 1918», «Я працюю на цвинтарі»)

Як і завжди, члени журі визначать переможців у 7-ми номінаціях:

Найкращій український анімаційний фільм 

Найкращій міжнародний анімаційний фільм 

Найкращій український документальний фільм 

Найкращій міжнародний документальний фільм 

Найкращій український ігровий фільм 

Найкращій міжнародний ігровий фільм 

Найкращий відео ролик конкурсу VERTICAL

 

А ось переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій» доведеться визначати відвідувачам Запорізького кінофестивалю ZIFF.

20 вересня кінофестиваль завершить свою роботу церемонією закриття та нагородженням переможців. Переможці отримають статуетки кінофестивалю та цінні призи. Партнер кінофестивалю міжнародна телевізійна  компанія Star Media надає додатковий приз для одного з переможців – екскурсія до Києва на знімальний майданчик одного з проектів компанії. Це відмінна можливість зануритися в світ кіно, отримати досвід і відповіді на свої питання про процес створення якісного кіно продукту.