Конкурс відеороликів «VERTICAL» в рамках Запорізького Міжнародного кінофестивалю ZIFF.

Якщо Ви творча та креативна особистість, у Вас є своя думка з приводу сучасного суспільства і його майбутнього, то запрошуємо саме Вас взяти участь в конкурсі відеороликів «VERTICAL» в рамках Запорізького кінофестивалю ZIFF

Знайдіть натхнення, придумайте свою історію, зробіть дослідження, зберіть команду, візьміть камеру і створіть короткий відеоролик.

Мета конкурсу - дати можливість проявити себе, заявити про себе. Кожна талановита людина може побачити цікаве і незвичайне навіть у повсякденному житті. Ваше завдання - показати глядачеві те, що інші, можливо, не помітили або просто не звернули уваги. Наше завдання - розповісти про Вас, талановитих і молодих!

Використовуйте свою уяву і творчі здібності - малюйте, грайте, робіть презентації, будуйте, печіть, малюйте, грайте, співайте, виступайте з промовами, в загальному, - робіть все, що могло б проілюструвати вашу важливу ідею і зніміть це на відео. Використовуйте гумор або будьте серйозними. Вам не потрібно ніяке спеціальне обладнання, досить і камери на телефоні. Ніяких обмежень з приводу формату відео, стилю або його наповнення.

Відсутність професійного досвіду або освіти у сфері кіноіндустрії - не перешкода! Якщо ти хочеш поділитися своїм баченням, то відправляй нам свою відео роботу!

Конкурс «VERTICAL» запрошує Вас поекспериментувати і подивитися на життя іншими очима. Конкурсантам необхідно зробити короткий відеоролик (не більше 5 хвилин) про те, як ви хочете змінити своє життя. Експериментуйте, цей досвід Ви не зможете забути!

Участь в конкурсі є безкоштовною. Приймаються художні, документальні та анімаційні роботи.

Кожного року за кілька місяців до старту прийому відео робіт ми робимо пости на наших сторінках у соціальних мережах. Підписуйтесь на них та слідкуйте за інформацією про конкурс та дізнайтеся як прийняти у ньому участь!

https://www.facebook.com/groups/267433823858576/

https://www.facebook.com/dovgenko.kino.zp

Переможець  2018
Переможець  2019
Переможець  2020

Скоро в кінотеатрі

Круїз у джунглях (3D)

Графік прокату

З 28 липня 2021

Останні новини

22 липня 2021

22 липня 2021