Новини кінотеатра ім. Довженка

VERTICAL на фейсбуці

22 липня 2021

У освітнього кіно курсу VERTICAL з'явилася своя сторінка у Фейсбуці 

Лише свіжі новини, розклад, інформація про викладачів, фото та відео матеріали! 

Долучайтеся до нас та запрошуйте друзів!

А ось і посилання – https://www.facebook.com/verticalzp

Чекаємо на Вас!


Реєструємось на Кінокурс VERTICAL

22 липня 2021

Друзі! Вже 16 серпня запрошуємо Вас прийняти участь у нашому освітньому проєкті!

Реєструємось на Кінокурс VERTICAL та здійснюємо свої кіно мрії!

Протягом 10 днів на Вас чекають майстер-класи від професіоналів українського кінематографу та телебачення!

Освітній кіно курс VERTICAL – це перша кіно школа у Запоріжжі, яка дасть базові знання підліткам з усіх напрямків кінематографу!

Слухачі курсу здобудуть необхідні навички для кіно початківців від найкращих фахівців, дізнаються як втілювати у життя свої ідеї та з чого почати свій шлях у кіно. Неважливо, чи був у вас попередній досвід зйомок, чи ви початківець. Кожен зможе знайти для себе те, що він шукає – від натхнення для створення персональних проєктів до потрібних скіллів, необхідних для зйомок.

Кого ми чекаємо на курс?

Хлопців та дівчат 14-18 років, які мріють пов'язати своє майбутнє із кіно, які мають багато ідей та творчої енергії, які хочуть заявити про себе та навчитися знімати якісне та класне відео!

Коли кіно курс починає свою роботу?

16 серпня 2021 року

Де проходитиме навчання?

Кінотеатр ім. Довженка! У малій залі з достатньою кількістю місць та великим екраном для презентацій, наглядного та візуального матеріалу.

пр. Соборний, 145

Цікаво? Звертайся за телефоном 068-100-99-38 або пишіть на електронку yulia421@ukr.net

УЧАСТЬ Є БЕЗКОШТОВНОЮ!!!

Кількість місць обмежена!


Акторський кастинг ZIFF 2021

21 липня 2021

Мрієте бути професійним актором та отримувати цікаві ролі? Тоді дійте!

Запорізький кінофестиваль ZIFF 2021 сумісно з партнером кінокомпанією Star Media з радістю нададуть Вам таку можливість – ми оголошуємо акторський кастинг!

У сучасному світі завдяки новітнім технологіям отримати роботу акторові стало набагато простіше. Тому щоб прийняти участь у кастингу Вам необхідно зняти само презентацію на відео хронометражем не більше 2-х хвилин та відправити посилання на прямий показ на електрону адресу організаторів. Найкращі само презентації увійдуть у акторську базу кінокомпанії Star Media.

Самопрезентація – це Ваш засіб розповісти про себе і свої переваги, про свої здобутки, прагнення, бажання, цілі тощо. У вашому відео Ви можете не обмежувати фантазію та представити себе так, як вважаєте потрібним.

Кастинг пройде у 2 етапи. Онлайн та офлайн.

На першому етапі експертна рада, у яку увійдуть продюсери та представники редактури  компанії Star Media та експерти Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021, обере найкращі відео роботи серед надісланих. Організатори кастингу сповістять переможців першого етапу та запросять їх на другий етап кастингу під час проведення Запорізького кінофестивалю 18-19 вересня 2021 року.

А другий етап буде найцікавішим. У рамках проведення Запорізького кінофестивалю переможці першого етапу кастингу очно «захищатимуть» свої презентації на великій сцені  та пройдуть проби разом з представниками кінокомпанії Star Media та експертної ради. Ви отримаєте досвід справжніх акторських проб, тому чекаємо на Вас!

Організаційні питання:

1. Хронометраж відео само презентації – до 2-х хвилин

2. Електронна адреса, на яку ми чекаємо відео само презентації – yulia421@ukr.net

3. УВАГА! Будь-ласка, надсилайте не посилання на скачування, а посилання на прямий показ відео само презентації (наприклад, посилання на відео на YouTube)

4. Чекаємо на Ваші відео само презентації до 10.08.2021


Інтерв’ю про Запорізький кінофестиваль у програмі «Акценти»

16 липня 2021

Про Запорізький кінофестиваль можна дізнатися з перших вуст. Пропонуємо знову переглянути інтерв’ю у програмі «Акценти», яке вийшло 17 вересня 2020 року. У гостях програми «Акценти» – в.о. директора кінотеатру ім. О. Довженка Світлана Коврига, креативний продюсер, сценарист Кирило Тимченко та директор кінодистриб’юторської компанії «KINOLIFE» Ілля Свідлер, скайпом – віцепрезидент міжнародної кінокомпанії «Star Media» Юрій Артеменко та режисер анімаційного фільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" Олег Маламуж.


Освітній кіно-курс VERTICAL 2021

15 липня 2021

Мабуть Ви не раз чули вираз, що треба бути кращими ніж інші. Щось в цьому є, але ми вважаємо, що змагатися треба лише з самим собою. Тому цього року освітній кіно курс VERTICAL буде ще більш насиченим, ще більш пізнавальним, ще більш цікавим! Запрошуємо Вас приєднатися до нашої команди та спробувати себе у світі кіно!

Освітній кіно курс VERTICAL – це унікальна творча майстерня, яка є путівником у світ кінематографа. Це курс майстер класів з професіоналами кінематографа та телебачення.

Курс дасть основи, базу знань, які необхідні, щоб робити перші упевнені кроки у кіномистецтві.

Основна мета курсу - засвоєння найбільш важливих елементів кіновиробництва, навиків режисури, сценарної, акторської майстерності, операторської діяльності і принципів аналізу сценічного образу, а також навиків само презентації, вдалого проходження картингів та представлення своїх кіно, відео проектів.

Кого ми чекаємо на курс?

Хлопців та дівчат 14-18 років, які мріють пов'язати своє майбутнє із кіно, які мають багато ідей та творчої енергії, які хочуть заявити про себе та навчитися знімати якісне та класне відео!

Коли кіно курс починає свою роботу?

Початок або середина серпня (дати ще уточнюються)

Де проходитиме навчання?

Кінотеатр ім. Довженка! У малій залі з достатньою кількістю місць та великим екраном для презентацій, наглядного та візуального матеріалу.

пр. Соборний, 145

Цікаво? Звертайся за телефоном 068-100-99-38 або пишіть на електронку yulia421@ukr.net

УЧАСТЬ Є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Кількість місць обмежена!


ZIFF у ЗМІ

14 липня 2021

У 2020 році Запорізький кінофестиваль освітлювався у всіх запорізьких ЗМІ. Нам дуже приємно запрошувати представників ЗМІ за лаштунки кінофестивалю! Дякуємо за підтримку та чекаємо на зустріч у 2021 році.


Відео спогади про освітній кіно-курс VERTICAL

13 липня 2021

Про освітній кіно курс VERTICAL можна згадувати не тільки завдяки фото) Як вам такі відео спогади?

Викладач Шкляренко Станіслав – заслужений артист України. Актор Запорізького академічного обласного театру юного глядача; викладач акторської майстерності, кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету, режисер.

 


Підсумки 4-го Запорізького кінофестивалю 2020

9 липня 2021

Які підсумки можна підвести після проведення 4-го Запорізького кінофестивалю у 2020?

18-20 вересня 2020 року у кінотеатрі ім. О. Довженка відбувся Запорізький кінофестиваль ZIFF 2020. Кінофестиваль учетверте запрошував гостей дізнатися про новинки українського та іноземного кіно, поспілкуватися з представниками української кіноіндустрії, відвідати майстер-класи та презентації, насолодитися українськими повнометражними фільмами у рамках поза конкурсної програми. 

Кінофестиваль отримав 3064 фільми зі 116 країн світу. Безпосередньо було відібрано 59 фільмів, які приймали участь у конкурсній програмі ZIFF 2020 (29 фільмів української конкурсної програми та 30 фільмів міжнародної конкурсної програми). Також глядачі побачили 13 українських повнометражних фільмів поза конкурсної програми, реліз яких відбувся у 2019-2020 роках.

Кінофестиваль  - це не тільки покази фільмів, спілкування, але й освітні можливості для кожного відвідувача. Було проведено 4 майстер-класи від членів журі та гостей кінофестивалю:

    1. « 1000 малюнків», лектор - Олег Маламуж – аніматор, режисер, арт-директор, ілюстратор, дизайнер

    2. «Техніка мови та акторська майстерність» - лектор Ольга Кіяшко – акторка театру та кіно, викладач 

    3. «Хто такий продюсер та чим він займається» - лектор Олексій Терентьєв – продюсер

    4. «Сценарна майстерність» - лектор Кирило Тимченко – сценарист

Поціновувачі кіно мали можливість відвідати презентацію майбутнього фільму «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами книги народного улюбленця Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка), а також презентацію та показ короткометражних фільмів молодого та талановитого режисера Павла Острікова – «Випуск’97», «Mia Donna», «Golden Love».

Фестиваль відкрився українським масштабним історичним фільмом «Захар Беркут», знятим за мотивами твору Івана Франка та спілкуванням з продюсером цього фільму Юрієм Карновським. Після урочистої церемонії  закриття та нагородження переможців відвідувачі подивилися фільм «Передчуття», прокат якого в Україні ще не почався, тобто гості Запорізького кінофестивалю ZIFF 2020 побачили одну з найочікуваніших прем’єр осені першими.

Журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2020:

1. Олег Борщевський – режисер, кліпмейкер, фотомитець («DZIDZIO Контрабас»,  «Закохані у Київ»)

2. Олег Маламуж –  режисер анімаційного кіно («Викрадена принцеса», «Мавка»)

3. Богдан Юсипчук – актор театру та кіно, телеведучий («Крути 1918», «Гола правда»)

4. Ольга Кіяшко  – акторка театру та кіно («Dzidzio Перший раз», «Жіночий лікар»)

5. Кирило Тимченко – сценарист («Останній москаль», «Село на мільйон»)

6. Артем Колюбаєв – кінопродюсер («Крути 1918», «Історія зимового саду», «Я працюю на цвинтарі»)

7. Олексій Тритенко – актор театру та кіно («Коли ми вдома», «Крути 1918»,«Я працюю на цвинтарі»)

Переможці Запорізького кінофестивалю ZIFF 2020:

    • Найкращий український ігровий фільм – «Дзвінок» (режисер Кадім Тарасов)

    • Найкращий іноземний ігровий фільм - «Ну, мам!» (режисер Ян Грушка, Польща)

    • Найкращий український анімаційний фільм - «Поки не стане чорним» (режисерка Анастасія Фалілаєва)

    • Найкращий іноземний анімаційний фільм - «Повітряний змій» (режисер Мартін Сматана, Чехія) 

    • Найкращий український документальний фільм - «На краю миру» (режисерка Євгенія Мельник, Запоріжж!)

    • Найкращий іноземний документальний фільм - «Лорето» (режисер Антоніо Де ла Торре, Мексика)

    • Приз глядацьких симпатій - «Магазинчик» (режисер Олександр Онуфрієв, Україна)

    • Найкращий ролик конкурсу VERTICAL – «Мандрівка у новий світ» (режисер Нікіта Васильєв, Запоріжжя!


Спогади про освітній курс VERTICAL

8 липня 2021

Ми дуже скучили за роботою щодо освітнього кіно курсу VERTICAL. Цей напрямок діяльності кінотеатру ім.. Довженка захоплює, дарує натхнення та радість від думок, що може саме у Запоріжжі живуть, вчаться мрійники, що стануть відомі завдяки своєму внеску в український кінематограф!

Згадаємо як це було минулого року)

 


Спогади про ZIFF 2020

6 липня 2021

Час летить дуже швидко і вже минув майже рік з тогорічного Запорізького кінофестивалю. Ми хочемо поділитися спогадами про цей захід у 2020 році та трохи відчути ностальгію. Вже через декілька місяців стартує 5-й ювілейний Запорізький кінофестиваль ZIFF 2021 і по добрій традиції кінотеатр ім. Довженка 17-19 вересня 2021 року запросить гостей подивитися найкращі короткометражні фільми зі всього світу. Дуже чекаємо на цю подію! А Ви?)

Розміщуйте Ваші фото у соцмережах, зроблені під час проведення Запорізького кінофестивалю за минулі роки та діліться саме Вашими спогадами #спогадиziff

 


Скоро в кінотеатрі

Круїз у джунглях (3D)

Графік прокату

З 28 липня 2021

Останні новини

22 липня 2021

22 липня 2021