Запорізький міжнародний кінофестиваль 2018

 

Запорізький Міжнародний Кінофестиваль (ZIFF) – щорічний кінематографічний фестиваль, що проводиться у вересні цього року та є творчим майданчиком для тих, хто відкриває сучасний кінематограф та служить джерелом натхнення для багатьох людей, котрі за допомогою кіно намагаються говорити про сьогодення.

Конкурсна програма збирає фільми, відео роботи вітчизняного та закордонного виробника, створені протягом поточного та минулого років.

Основною метою фестивалю є пропаганда та підтримка вітчизняного кіно, а також фільмів та відео робіт спільного та іноземного виробництва, які зберігають традиції українського кінематографа, популяризація рідного міста та Запорізького краю шляхом кіномистецтва, виявлення фільмів молодих та талановитих авторів. Наша задача – провести цікавий і сучасний культурний захід. На фестивалі буде цікаво і дорослим, і підліткам, і дітям.

Крім показу фільмів у програмі фестивалю – майстер-класи та спілкування з режисерами, акторами, сценаристами, адже живе спілкування допомагає краще зрозуміти ідею авторів. Спілкування з глядачами цікаво і самим творцям.

Конкурсна програма фестивалю складається з короткометражного, ігрового, документального та анімаційного кіно. Цього року на фестиваль отримано 2514 короткометражних фільмів з 107 краін світу. Кращі роботи будуть безкоштовно продемонстровані з 21 по 23 вересня 2018 року кінотеатрі ім.Довженка.

Кінофестиваль – це набагато більше, ніж кіноконкурс. Це зміцнення соціальної позиції суспільства, виявлення талантів, підготовка кадрів, розвиток культури, підвищення статусу міста та України.

Запрошуємо мешканців Запоріжжя та гостей міста відвідати Запорізький Міжнародний Кінофестиваль (ZIFF) з 21 по 23 вересня 2018 року!

 

Зареєструватися на ZIFF-2018

 

Скоро в кінотеатрі

1+1: Нова історія

Графік прокату

З 17 січня 2019
Астерікс і таємне зілля
Astérix: Le secret de la potion magique